2010 yılı fotoğraf sergisi ve saydam sunumuna hazırlık. 

 

 

Temmuz ayı ilk haftasına Rize Ticaret borsası desteğiyle “çay ve insan, Rize” temalı ilimizin kültürel zenginliklerinin sergileneceği devasa bir etkinliğe hazırlanıyor.

İlimizi farklı bölgelerde de temsil edecek olan bu sergi ilk olarak Temmuz ayının ilk haftasında Rize, İsmail kahraman kültür merkezinde sonrasında da Ankara TCDD sergi salonunda ve diğer illerde sergilenmesi planlanıyor. 

75×50 cm boyutunda 60 adet fotoğraftan oluşturulması planlanan sergi ve aynı konu ve tema içerikli 175 farklı fotoğraftan oluşan slayt “saydam” gösteriyle oluşacak etkinlik programı farklı ve zengin içerikle Rize fotoğraf sanatı severleriyle buluşacak.

Bu büyük etkinlik için siz üye ve katılımcılarımızdan etkinliği sergileyeceğiniz eserlerinizi 23 Haziran Çarşamba gunune kadar dernek merkezimize teslim etmenizi talep etmekteyiz.

Not: Fotoğraflarınızı sizler sıralamaya koyarak değerlendireceksiniz.

         Katılımcıların önem arzına göre sıraladığı fotoğraflar kişi başına düşecek sergi fotoğraf  âdeti baskı yapılacak olup kalan fotoğraflar slayt sunumda kullanılacaktır.

Kişi başına 10 adet fotoğraf teslim alınacak olup katılımcı sayısına göre baskısı yapılacak olan 60 adet fotoğraf eşip paylaştırılacak, kalan fotoğraflar slayt ta sergilenecektir.

Bilgilerinize / Bşk. E. Kanbur.

 

 

Foto: Murat Genç

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir