4/7 Mart 2010 Rize tanıtım günleri anısına.

 

Derneğimiz RİFSAD. 4/7 Mart 2010 tarihimde Ankara’da organize edilen Rize tanıtım günlerinde ilimizin tanıtımına sağladığı katkıdan dolayı haklı övgüler almıştı, ilimizin her köşesinden oluşan fotoğraflarla toplam 65 fotoğrafla Ankara AKM. de devasa bir sergi açan Rifsad. Gerek bu sergide ve gerekse Sergi öncesi derneğimize sağladıkları  

 

  

4/7 Mart 2010 Rize tanıtım günleri anısına.

 

Derneğimiz RİFSAD. 4/7 Mart 2010 tarihimde Ankara’da organize edilen Rize tanıtım günlerinde ilimizin tanıtımına sağladığı katkıdan dolayı haklı övgüler almıştı, ilimizin her köşesinden oluşan fotoğraflarla toplam 65 fotoğrafla Ankara AKM. de devasa bir sergi açan Rifsad. Gerek bu sergide ve gerekse Sergi öncesi derneğimize sağladıkları katkıdan dolayı il valimiz Sn. Seyfullah Hacımüftüoğlu na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle uzun ve zevkli bir sohbette bulunan valimiz ilimizin tanıtımında görsel sanatların katkısı büyük bu konuda 2010 yılı programı konusunda yönetimden bilgi aldı.

Dernek başkanı Sn. Emin Kanbur un tanıtım günlerinde çektiği bir fotoğrafı vali beye hediye edilmesinden sonra teşekkür ziyareti hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.     

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir