Ayder Rifsad. la bir başka güzeldi. Kar fotoğrafları çekmek ve kar üzerinde hamsı mangal yapmanın keyfini suren Rifsad üyeleri Ayder de yeni yağan karın tüm güzelliklerinin tadını çıkartılar.

Kalabalık bir ekiple Ayder e hareket eden Rifsad. üyeleri günü ikiye bölerek günün ilk yarısında Galer düzü
güzergahında yürüyüş yaparak Çam ormanlarında yağan yeni karın harikulade görüntüsünü
fotoğraflayarak belgelediler.
Günün ikinci yarısında ise milli parklar evinin bahçesinde mangalları yakarak 60 kişiye hamsı mangal ziyafeti sundular hamsi mangal faaliyetini organizeyi yapan Rifsad. kurucu kurul üyesi İlker Sarı
ve Rifsad. yönetim kurul üyesi Dr. Güven Bilir katılımcılara ve hamsının kokusunu duyup ta gelen yerli ve yabancı misafirlere unutulmaz bir hamsı mangal keyfi sundular teşekkürler arkadaşlar. 
Ve Rifsad. üyeleri de mangal yakma hamsı temizleme ve soğan sarımsak vb. işlerde özveriyle çalıştılar yanı kısacası.Hamsı mangal keyfinin ardında Ç Hemşin Bölgesinden seçilen il genel meclis üyemiz Haşimoğlu ötelin sahiplerinden Sn. Osman Haşimoğlu’nun Ayder sofrasında Çay ikramı ve kuzinenin başında yöneticimiz Sn. şafak Morgül un, Ud faslı ve TSM. nağmeleri Katılımcılara keyifli anlar yaşattı. ” iyi ki varsın RİFSAD.” değdirten bir gün daha yaşadık.

 Faalıyet video su için tıkla .http://www.facebook.com/profile.php?id=1100753854

 

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir