5. Dönem Fotoğraf Sanatı eğitim kursuna Merhaba.

Rifsad. Rize Fotoğraf Sanatı Derneğinin geleneksel şekilde her yıl düzenlediği fotoğraf sanatı temel eğitim kursumuz 05.11.1012 pazartesi yeni dönem 65 kursiyeriyle eğitime merhaba diyecek.

Kuruluşu yılı 2008 den bu yana düzenlemiş olduğu 4. dönem de toplanda 315 fotoğraf sanatı uğraşanına kurs verme imkânı sağlayan Rifsad. İlimize fotoğraf sanatı sanatçısı olma yolunda bir sanatçı ordusu yetiştirme yolunda olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Her yıl düzenlenen kurslarda yeni kayıtların yanında eski eğitim almış kursiyerlerde ders tekrarı imkânı sunun Rifsad. İlimizin doğal ve kültürel güzelliklerini hak ettiği güzellikte fotoğraflama yolunda mesafeler kat ediyor.

2012 / 2013 eğitim döneminde ileri seviye eğitimi içinde çalışmalara başlayan Rifsad. 2013 yılının ilk aylarında fotoğraf akademisyeni Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bolum Bşk. Prof. Dr. Özer Kanburoğlu’nu ileri seviye fotoğraf sanatı kursu için ilimize getirme hazırlıklarına başladı. Bölgede ilk olacak olan bu eğitim çalışmasıyla 5. Dönemde teme eğitim kursu almış olan fotoğraf sanatı uğraşanlarını bilgi yönünde bir basamak daha ileri taşıyacaktır.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir