4 sayı bultenimiz Şubat 2011 baskısı yapıldı, tumuyle ilimizin doğal ve kültürel değerlerini en anlaşilir dil olan fotoğrafla anlatan bülten 1000 adet baskısı yapılarak buyuk bir bölümünün dağıtımı Ankarada yapıldı.Bülteni online olarak incelemek ve indirmek için yukardaki resme tıklayın.

3 sayı haber bültenimiz temmüz 2010 baskısı yapıldı ve 1000 adet baskısı yapılan bülten ilimizin doğal ve kültürel zenginl,iklerini anlatmanın yanında Rifsad ın falıyetlerini anlatımınada geniş yer verildi.

Çay ve İnsan temali ikinci sergimiz temmüz 2010 Rize Kultur merkezinde ve şubat 2011 Ankara AKM. de sergilen ve her iki sergidede 1000 adet baskılı katalogla desteklenen sergi ziyaretçilerden büyük övgüler aldi.

Ve ikinci sayımız haber bülteni 1500 adet baskısı yapılmış olup ilimiz turizm değerleri olan dağcılık sporunu ve dört büyük zirveyi ve tırmanış rotalarını anlatıyor.

İl genelinde ve ulus dahilinde dağıtımı yapılmaktadır.

Dernek üyelerimizin bir yıllık çalışmaları sonucu oluşturulan Rize fotoğrafları albümü CD ortamında toplanarak farklı tema, içeriğinde slayt yapılarak 1000 adet baskısı yapılarak dağıtımı yapıldı.

 

 

 

 

Kasın 2009 açtığımız Herdem Rize fotoğraf sergisi il genellinde ve sanat camiasında büyük ilgi gördü, sergi katalogu 70 sayfa olup 500 adet baskı yapılmış ve il geneleninde ve ulus dahilinde dağıtımı yapılmıştır .İkinci 500 adet baskı Ankara AKM de acılan sergi dahilinde saksısı yapılmış olup Ankara da dağıtımı yapılmıştır.

ilk haber bültenimiz, Kasım /2009 yayınlandı ve 1500 adet baskı yapıldı il genelinde ve diğer fotoğraf sanatı derneklerine dağıtımı yapıldı.

Categories:

Tags:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir